Anasayfa / Gündem / 11 yıldır kayıptı… Müge Anlı’ya gelen ihbar üzerine…

11 yıldır kayıptı… Müge Anlı’ya gelen ihbar üzerine…


Kocaeli’nin Körfez ilçesinde 2008 yılında kaybolan, o tarihte 35 yaşında olan Meryem Tahnal ve kızı 8 yaşındaki Melike Tahnal’ın cesetlerinin Tütünçiftlik sahiline gömüldüğü iddiası üzerine, bölgede kadavra köpeği ‘Melone’ ile arama çalışması başlatıldı.

Körfez ilçesinde yaşayan Meryem Tahnal ve kızı Melike Tahnal yaklaşık 11 yıl önce kayboldu. Harun ve Havva Palu çifti, 2011’de polise yaptığı ihbarda kızları Meryem Tahnal ve torunu Melike Tahnal’ın öldürülüp cesetlerinin Tütünçiftlik bölgesine gömüldüğünü söyledi. Bunun üzerine o tarihte Tütünçiftlik sahilinde iş makineleriyle yapılan aramada sonuç çıkmadı.

MÜGE ANLI İLE AYDINLANIYOR

Kayıp Meryem Tahnal ve kızı Melike Tahnal ile ilgili yeni gelişme yaşandı. Havva Palu’nun damadı Tuncer Ustaer ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında anne ve kızının cesetlerinin Tütünçiftlik sahiline gömüldüğünü ve yeri bildiğini söyledi.

Bu iddianın ardından Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bugün kadarva köpeği ‘Melone’ ve iş makinesiyle bölgeye giderek ikinci kez arama çalışması başlattı. Çalışmanın sürdüğü belirtildi. kaynak sabah
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top