Anasayfa / Teknoloji / 11 Yaşındaki çocuk şirket kurdu

11 Yaşındaki çocuk şirket kurdu


ABD’de yaşayan henüz 11 yaşındai Thomas Suarez tüm dünyaya adını duyurmayı başardı. 11 yaşında CarrotCorp’u kuran Suarez mobil cihazlar için oyun yapmaya başlamış.

İnternet dünyasındaki fırsatı çok genç yaşta fark eden Thomas Suarez bir mobil uygulama yapmış fakat adını Bustin Jieber isimli oyun ile duyurmuş.

Benny Hill Tv komedi programının müziğini kullanarak dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber’in dövüldüğü bir oyun hazırlayan Suarez bu oyun sayesinde şimdi yeni projelerle uğraşıyor.

Amerika teknoloji dünyasının genç yaştaki girişimcileri her zaman desteklediği biliniyor. Thomas Suarez’de şimdiden bir çok etkinliğe konuşmacı olarak çağırılıyor.

Basın mensuplarının diğer çocuklar gibi dışarı çıkıp oynamak istemiyor musun sorusuna Suraez her zaman ilgi alanının ilk önce teknoloji olduğunu oyun oynamaktansa teknoloji ile uğraşmayı tercih ettiğini söyledi.

Thomas Suraez kendisi gibi teknoloji meraklılarını da bir araya toplayacak bir uygulama kulübü kurmuş bile.

Sürekli Google Glass kullanan Thomas Suarez’in en büyük projesi 3D yazıcı makinelerinden on kat fazla hızlı baskı yapabilecek yeni bir 3D yazıcı cihazı. kaynak mansettvSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top