Anasayfa / Gündem / 10 yaşındaki Yiğitcan’ı öldüren cani baba hakim karşısında

10 yaşındaki Yiğitcan’ı öldüren cani baba hakim karşısında


Fatih’te 5 Kasım 2017’de 10 yaşındaki oğlu Yiğitcan’ı 12 kez bıçaklayarak katleden Nezir T.’nİn yargılandığı davanın ilk duruşması görüldü.

Nezir T., “Olay gününü hatırlamıyorum, nasıl oldu nasıl bitti bilmiyorum. Polisler bana gösterdiler inanamadım. Ben böyle bir baba değildim” dedi. Yiğitcan’ın annesi Neriman T. ise geçirdiği ağır travma nedeniyle duruşmaya katılmadı. Mahkeme, sanığın olay günü ceza ehliyetinin olup olmadığını tespit edilmesine karar verdi.

İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya, ağırlaştırılmış müebbet hapsi talep edilen tutuklu sanık Nezir T. getirildi. Öldürülen Yiğitcan’ın annesi Neriman T. ise duruşmaya katılmadı. Neriman T.’nun avukatı Esin Yeşilırmak, müvekkilinin geçirdiği ağır travma nedeniyle duruşmaya katılamadığını, sanığın olmadığı bir celsede ifade vermeyi talep etti.

AĞLAYARAK İFADE VERDİ
Savunmasını yaparken ağlayan sanık Nezir T., “Olay gününü hatırlamıyorum, nasıl oldu nasıl bitti bilmiyorum. Polisler bana gösterdiler inanamadım. Ben böyle bir baba değildim” dedi.

“ANNEMİ BİRİYLE ÇIPLAK GÖRDÜM”
Hakim karşısına çıkan Nezir T., ilk verdiği ifadede ise “Yiğitcan bana, ‘Baba tuvalete kalktığımda annemi biriyle çıplak gördüm’ dedi. Çılgına döndüm.” demişti… kaynak sabah
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top