Anasayfa / Magazin / Ünlü Oyuncu Eşinden Resmen Boşandı!

Ünlü Oyuncu Eşinden Resmen Boşandı!


Güzel sanatçı Meltem Cumbul genç eşi Alican ile resmen yollarını ayırdı. Çift ortak aldıkları ortak karar ile tek çelsede boşandı

Güzel sanatçı Meltem Cumbul genç eşi Alican ile resmen yollarını ayırdı. Çift ortak aldıkları ortak karar ile tek çelsede boşandı.

Meltem Cumbul ve eşi Alican Özbaş aldıkalrı ortak karar ile daha henüz bir yılı bile tamamlamayan evliliklerini sonlandırıp yollarına birbirlerinden ayrı devam etme kararı aldılar.

Dün İstanbul Beykoz’da, Aile Mahkemesi’ndeki boşanma davasında buluşan çift birbirlerine karşı soğuk tutumu ile tüm dikkatleri üzerlerine çektiler.

Meltem Cumbul davaya avukatı Songül Uslu’yla beraber katılırken Alican Özbaş ise avukatı İlker Esmer’le beraber katıldı. Toplam 20 dakika süren duruşma da herhangi bir sorun yaşanmazken her iki tarafta birbirinden tazminat ve nafaka talebinde bulunmayarak aralarında ki bağı tamamen kopardılar.

Ayrıca evden taşınan Alican Özbaş ve birkaç arkadaşı evi taşırken sorun çıkarttılar. Fotoğraf çeken bazı kameramanlara saldıran Alican’ın arkadaşı ise tüm dikkatleri üzerine çekti. kaynak medyaline


Sizde Yorum Yazabilirsiniz:ANINDA HABER VE GELİŞMELERİ İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top