Anasayfa >> Gündem >> Seferihisar’da Cinayet Şüphelisi Tutuklandı

Seferihisar’da Cinayet Şüphelisi Tutuklandı

 • T T T
 • Ulamış’ta mantar toplamaya giden bir kişi, 30 yaşlarında bir erkeğe ait cesetle karşılaşınca polise haber verdi.


  Olay yerinde inceleme yapan polis, 5 ya da 6 gün önce tabancayla sırtına iki, başına bir kez ateş edilerek öldürülen ve cesedi kartona sarılan kişinin, üç ayrı suçtan aranan 34 yaşındaki Bülent Kısmet olduğunu belirledi.

  Seferihisar- Güzelbahçe yolundaki bir kahvaltı salonunda çalışan ve çevresindekilere kendini ‘Erdal’ ismiyle tanıtan Bülent Kısmet’in yakın çevresini mercek altına alan polis, son olarak 15 Kasım’da bir benzin istasyonunda İ.Ç.’nin (42) otomobiline binerken güvenlik kameraları tarafından görüntülendiğini saptadı.

  Bunun üzerine polis İ.Ç.’yi yakaladı. Gözaltına alınan İ.Ç.’nin cep telefonu sinyalinden olay günü nerede bulunduğunu araştıran polis, katil zanlısının önce kendine ait seraya, ardından cesedin bulunduğu sulama göletine gittiğini belirledi. İ.Ç.’ye ait işyerinde, otomobilde ve evde de kan izine rastlayan polis, örnek alıp laboratuvara gönderdi. Bu arada, İ.Ç.’nin eşi A.Ç.’nin (Ayşe Çalış) yaklaşık iki ay boyunca öldürülen Bülent Kısmet ile aynı işyerinde çalıştıkları ve cep telefonuyla birbirlerine karşılıklı mesaj attıkları ortaya çıktı. Olayda kullanılan tabanca bulunamazken, İ.Ç., suçlamaları kabul etmedi ve ifadesinde Bülent Kısmet’i tanımadığını söyledi. Kan izlerinin ise daha önce kestiği kurbana ait olduğunu öne süren İ.Ç., işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Olayla ilgili soruşturmayı sürdüren polisin, sulama göletinde balık adamlarla arama yapıp olayda kullanılan tabancayı bulmaya çalışacağı bildirildi. kaynak hurriyet

  Sizde Yorum Yazabilirsiniz:  ANINDA HABER VE GELİŞMELERİ İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

  Scroll To Top