Anasayfa / Magazin / Konserde olay! İki kadın çocuklarının gözü önünde…

Konserde olay! İki kadın çocuklarının gözü önünde…


EDİRNE’de, şarkıcı Alişan’ın vereceği konser alanında ön sırada yer kapmaya çalışan 2 kadın, çocuklarının gözü önünde birbirine girdi.

ALISAN EDIRNE 6174875

Yüzüne aldığı darbe ile kadınlardan birinin burnunun kanadığı kavgayı araya giren güvenlik görevlileri ayırdı. Ardından iki kadın da konser alanından uzaklaştırıldı.

Edirne Belediye Başkanlığı’nın düzenlediği Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri ve Kültür Haftası etkinlikleri kapsamında, trafiğe kapalı olan kentin en işlek yeri Saraçlar Caddesi’nde ücretsiz Alişan konseri için yaklaşık 10 bin kişi, caddeyi doldurdu. Konserin verileceği sahnenin önünde iki kadının yer kapma tartışması ise konsere damgasını vurdu. Kavgaya dönüşen tartışmada kadınlar, çocuklarının gözü önünde birbirine girdi. Kadınlarından biri aldığı darbe nedeniyle burnu kanadı. Kavgayı araya giren güvenlik görevlileri ayırırken, kadınların çocukları ise korkudan ağladı. Ardından da kadınlar konser alanından uzaklaştırıldı.

ALİŞAN COŞTURDU

Alişan sahneye çıktıktan sonra özellikle genç kızlar çığlık çığlığa bağırdı. Ünlü şarkıcı, söylediği hareketli ve duygusal şarkılarla caddeyi dolduran yaklaşık 10 bin kişiye unutulmaz anlar yaşattı. Edirne’nin kendisi için önemine değinen Alişan, bir dönem burada Osmanlıspor takımında futbol oynadığını söyledi. Kırkpınar güreşlerinin Ata sporu olduğunu belirten Alişan, “Dinlenmek için gittiğim otelde pehlivanlarla karşılaştım. Birinden bana el ense yapmasını istedim. Yaptı, boynum uzun süre ağrıdı” dedi.

Konser sırasında Roman havası söylerken sahneye çok sayıda genç kızı çıkartan Alişan, birlikte göbek atıp oynadı. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Alişan, ardından Edirne’den ayrıldı. kaynak gazetevatan


Sizde Yorum Yazabilirsiniz:ANINDA HABER VE GELİŞMELERİ İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top